Op. Dr. Semih Günay

Dr. Semih Günay, İstanbul doğumlu bir plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahidir. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul'da tamamladıktan sonra, 2004 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nden mezun oldu.

Meslek hayatına bir yıl boyunca işyeri hekimi olarak çalışarak başladı ve askerlik görevini Deniz Kuvvetleri Komutanlığı Karargahı'nda tamamladı. Daha sonra, Dicle Üniversitesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalında uzmanlık eğitimini tamamladı ve sonraki iki yılını Bitlis Devlet Hastanesinde mecburi hizmetini tamamlayarak geçirdi.

Dr. Günay, özellikle kombine estetik cerrahi müdahaleler alanında uzmanlaşmıştır. Bu alanda birçok estetik ameliyatın aynı anda yapılması konusunda uzmanlığı bulunmaktadır. Karın, meme ve burun gibi birçok estetik müdahaleyi başarıyla gerçekleştirmiş bir cerrah olarak, mesleğinde öne çıkmaktadır.

Dr. Günay, İstanbul'da bir muayenehane açarak mesleğini icra etmektedir. Evli ve iki oğlu bulunan Dr. Günay, mesleki başarılarının yanı sıra aile hayatında da mutlu bir baba ve eş olarak bilinmektedir.