Estetik Cerrahi - Ameliyatsız Estetik

Estetik Cerrahi

Liposuction (Yağ Aldırma)

Düzenli spor ve dengeli beslenmeye rağmen yağlarınızdan kurtulamadınız mı? Liposuction ameliyatıyla fazla kilolarınızdan kurtulabilir ve istediğiniz estetik görünüme kavuşabilirsiniz. Op. Dr. Semih Günay' ın Liposuction operasyonlarıyla fit bir görünüm ve estetik vücut hatlarına sahip olmak artık çok daha kolay.

Estetik Cerrahi

Annelik Estetiği

Annelik estetiği, anne olmanın doğal etkilerini tersine çevirmek için tasarlanmış bir kozmetik cerrahi prosedürdür. Bu işlem, göğüslerdeki sarkmaları düzeltmek, karın bölgesindeki fazla yağları ve cilt gevşemesini gidermek için karın germe ameliyatı ile birleştirilir. Ayrıca liposuction veya meme büyütme de yapılabilir. Annelik estetiği, özgüveninizi artırmak ve gençleşmiş bir görünüm elde etmek için harika bir fırsattır. Bu işlem, özellikle doğum sonrası vücutta görülen değişimler nedeniyle kendilerini rahatsız hisseden kadınlar için uygundur. Mommy makeover güvenli ve etkili bir şekilde yapıldığında, özgüveninizi artırmanızı ve kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar. Hayatınızı daha fazla keyifli hale getirin ve kendinize yeni bir başlangıç yapın!

Estetik Cerrahi

Karın Germe

Karın bölgesinde oluşan yağlanmalar ve sarkmalar için harika bir çözüm olan karın germe operasyonuyla tanışın. Op. Dr. Semih Günay' ın karın germe operasyonlarıyla karın bölgesindeki sarkık ve kırışık görüntüden kurtulmak mümkün.

Ameliyatsız Estetik

Botoks

Ameliyatsız estetik uygulamalarının gözdesi Botoks işlemini yakından inceleyin. Botoks işlemi kırışıklık tedavisi, aşırı terleme ve migren tedavisi amacıyla kullanılabilir.

Ameliyatsız Estetik

Dolgu

Kırışıklık ve sarkmalar için ameliyatsız bir çözüm arıyorsanız Dolgu Uygulaması tam size göre. Op. Dr. Semih Günay' ın gerçekleştirdiği dolgu uygulamalarıyla kırışıklıklarınızdan kurtulabilir, daha hacimli ve daha genç bir görünüm elde edebilirsiniz.